NAEMT TCCC ALL COMBATANTS/ ALL SERVICE MEMBERS

 
TIER I.png

 Popis kurzu:

 

7 hodinový certifikovaný kurz společností NAEMT https://www.naemt.org/education/naemt-tccc je naprostým analogem certifikovaných vojenských kurzů TCCC for All Combatants, zaměřených na řadové bojovníky. Na kurzech vyučují výhradně vojenští certifikovaní instruktoři programu TCCC, aby si studenti  osvojili pouze platné a schválené postupy. 

     TCCC for All Combatants, je zejména určen profesionálním vojákům, bezpečnostním ozbrojeným sborům kontraktorským společnostem, příslušníkům aktivních záloh a civilní laické veřejnosti, zajímající se o problematiku bojové medicíny. Veškeré postupy aplikované v kurzu jsou v souladu s platným systémem TCCC (Tactical Combat Casualty Care) a jsou založeny na praktických zkušenostech, získaných našimi instruktory, při svých působeních v zahraničních vojenských operacích.

     Účelem kurzu je seznámit studenty v rámci 7 hodin se  specifiky poskytování neodkladné péče v  bojovém prostředí, která jsou obsažena v 10 výukových  modulech. Formou praktických drilů docílit  osvojení si základních dovedností v zástavě krvácení, zajištění dýchacích cest, kontrole dýchání a jednoduché, ale funkční diagnostice život ohrožujících stavů. Naučíme vás ošetřovat zraněného s minimálním množstvím funkčního materiálu, za snížených viditelnostních podmínek, v hlučném a nekomfortním prostředí a zejména prostředí, kde je neustále přítomna aktivita nepřítele. 

 

Obsah:

 

Modul 1-10 viz. odkaz "COMBAT MEDICINE"

Po rezervaci kurzu obdrží student heslo, pod kterým otevře stránku "Didactic presentations All Combatants" s harmonogramem a studijními materiály. 

 

 

Doporučená cílová kategorie studentů:

Příslušníci ozbrojených sil, ozbrojené bezpečnostní sbory

 

Účastníci:

 

  • Minimum 4 maximum 24 v řádných termínech

  • Soukromé kurzy pro uzavřené skupiny studentů mimo řádné termíny rezervujte cestou mailu elite.kurzy@gmail.com)

Doporučené vybavení:           

 

Taktické oblečení nebo uniforma (ideálně 2 páry) dle pověrnostních podmínek, pevná taktická nebo vojenská obuv, balistická ochrana (vesta a přilba), taktická výstroj (nákoleníky, náloketníky, brýle), cvičná zbraň, pohodlná obuv do učebny (pantofle), poznámkový blok, psací potřeby.

 

Místo konání:

 

Elite Training Center Lhenice

Netolická 456

384 02 Lhenice

 

Časová dotace kurzu:

 

7 hodin

 

Ubytování a strava:

 

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezena 1 hodina v době oběda. Na dotaz Vám pomůžeme se zajištěním ubytování v městys Lhenice.

 

Obtížnost kurzu:

 

Začátečník

 

Jazyk výuky:

 

Český jazyk, anglický jazyk (na vyžádání)

 

Instruktor:

 

Garant kurzu: MUDr. Jaroslav Gutwirth

Vyučující: Jaroslav Duchoň, instruktoři AČR

 

Certifikace:

 

NAEMT certifikát TCCC for AC

Skripta:

Možno objednat před samotným zahájením kurzu. Cena skript je 1000,-Kč

 

Cena kurzu:

 

3000 Kč

 

Kurz se hradí jednorázově a to buď cestou rezervace na našich stránkách (platba PayPal) nebo rezervací na mailu: elite.lhenice@gmail.com

Celou částku za kurz, je potřeba složit na účet pořadatele č.ú.: 4798882329/0800 a to nejpozději 14 dní před zahájením kurzu.

Do zprávy pro příjemce uveďte následující údaje: příjmení+TCCC AC+datum zahájení kurzu (den/měsíc/rok)

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků, potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti, figuranti, NAEMT certifikát. Ostatní náklady, jako například strava, ubytování, výuková skripta taktické medicíny, doprava, střelivo atd., si účastník hradí sám.