Mon, Jul 27 | Elite Lhenice

Letní příměstský tábor - Elite Bob Camp

Zcela jiný příměstský tábor, než ty, na které jste v našem Elite zvyklí. Tábor bude plný pohybu, her, hudby, promítání v letním kině, lezení na umělé lezecké stěně a zdravotní přípravy s vojenským záchranářem. Pod vedením velmi zkušených civilních i vojenských instruktorů.
Turnus naplněn

Čas a místo

Jul 27, 2020, 8:00 AM – Jul 31, 2020, 9:00 PM
Elite Lhenice, 444, Netolická, 384 02 Lhenice, Česko

O události

První rok našeho úspěšného příměstského tábora, který vedou nejen vojenští, ale i civilní instruktoři, bude opět ve znamení všestranně zaměřených aktivit z oblasti sportu, kde si děti nově budou moci procvičovat lezecké techniky na indoorové lezecké stěně nebo soutěžit v naší nově budované kardiozóně na veslařských trenažerech, stejně jako absolvovat lekce sebeobrany Krav-Maga s Petrem Kabourkem. Naučí se nové dovednosti z oblasti vojenského přežití a zdravovědy.

Struktura tábora:

Třetí „lhenický“ turnus příměstských táborů proběhne zcela netradičně. Děti budou rozděleni do celkem 4 oddílů, které mezi sebou svedou klání o putovní prvenství. Tato celotáborová hra plná vědomostně-sportovních utkání nás bude provázet celý týden a poslední den vyvrcholí vyhlášením vítěze. Významnou náplní našeho programu je i „Kurz vojenského zdravotnického záchranáře“ pod taktovkou vojenského paramedika a našeho zdravotníka Jaroslava Duchoně – ten se našim dětem bude každý den osobně věnovat!

Naše děti se mohou těšit na tým zkušených vedoucích v čele s Róbertem Bobem Pflugem, Kubou Hradym Hradeckým, či Lukášem Kedym Moucou. Mezi aktivity, na které se děti můžou těšit již nyní patří lezení na lezecké stěně, střelba se vzduchovky a luku s vyhlášením TOP střelce, diskotéka, táborák, letní kino a výletění.. možná nám přijede i někdo zahrát a zazpívat 😉. Abychom vyprázdnily nadité sklady odměn, proběhne v závěru běhu i velká dražba cen za speciální táborové platidlo – a to bude jenom na tobě, kolik si tu vyděláš! Poslední den si pro vás rodiče přijedou později – máme totiž „prodlouženou“ s překvápkem! Těšíme se na Tebe!

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
  • Letní tábor - Elite Bob Camp
    CZK 2,300
    CZK 2,300
    0
    CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost