IMG_0274
DSC06844
DSC07132
LMA_Brno_říjen_2011_13
Taťka 1
DSC_0038

KURZY PŘEDNEMOCNIČNÍ NEODKLADNÉ PÉČE - TAKTICKÉ PROSTŘEDÍ

 

Kurzy, řešící problematiku poskytování přednemocniční neodkladné péče v taktickém/ nebezpečném prostředí, jsme upravili pro civilní obyvatelstvo, příslušníky ozbrojených složek, bezpečnostních sborů a agentur a v neposlední řadě členy hasičského záchranného sboru ČR a posádky zdravotnické záchranné služby, kteří jsou v některých situacích vystaveni vysokému riziku útoků. Jakožto první oficiální vzdělávací partner systému TECC pro Českou republiku, přicházíme i s kurzy pro laickou veřejnost a to zejména na úrovni Basic. Kurzy vycházejí ze systému Tatical Emergency Casualty Care, který naši instruktoři upravili na podmínky české legislativy. Na základě drilové medicíny, která vychází z vojenských postupů trauma péče, připravíme studenta na řešení život-ohrožujících stavů nejen s dostupnými komerčními pomůckami, ale i improvizovanými technikami a to v různých podmínkách a s rozdílným spektrem a množstvím pacientů. Pro detailnější informace o kurzu, klikněte prosím na ikonu/ obrázek, nacházející se nad zkratkou kurzu.

CTECC_Logo (1).png

TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE  TIER I

Kurz, určený pro širokou laickou veřejnost, provede participanty základy poskytování přednemocniční neodkladné péče v civilním-nebezpečném prostředí a zaměří se na základní diagnostiku a řešení nejčastějších život ohrožujících stavů, se kterými se může člověk v nestandardních podmínkch setkat.

TECC - TIER I

CTECC_Logo (1).png

TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE  TIER II

Kurz, určený pro absolvent základní úrovně, představí studentům postupy v poskytování rozšířené přednemocniční neodkladné péče v civilním-nebezpečném prostředí, se zaměřením-se na diagnostiku a řešení  život ohrožujících stavů, s využitím sofistikovanějších pomůcek a terapeutických výkonů.

TECC - TIER II

CTECC_Logo (1).png

TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE  REFRESH

Opakovací kurz určen pro širokou laickou veřejnost. Představí základní změny  v systému TECC a zopakuje základní drily a dovednosti, získané v předchozích úrovních kurzů. V modelových situacích se zaměří na řešení život ohrožujících stavů a stabilizaci pacienta s minimálním vybavením. 

TECC - R

Kontakt

Elite Lhenice

 Netolická 444, Lhenice 384 02

tel: 608 081 979

e-mail: elite.lhenice@gmail.com

Česká republika

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

Vaše zpráva byla přijata.