KURZY PŘEDNEMOCNIČNÍ NEODKLADNÉ PÉČE - TAKTICKÉ PROSTŘEDÍ

 

Kurzy řešící problematiku poskytování přednemocniční neodkladné péče v taktickém prostředí, jsme upravili pro příslušníky ozbrojených složek, bezpečnostních sborů a agentur a v neposlední řadě členům hasičského záchranného sboru ČR a posádkám zdravotnické záchranné služby, kteří jsou v některých situacích vystaveni vysokému riziku útoků. Jakožto první oficiální vzdělávací partner systému TECC pro Českou republiku, přicházíme i s kurzy pro laickou veřejnost a to na úrovni Basic. Kurzy vycházejí ze systému Tatical Emergency Casualty Care, který naši instruktoři upravili na podmínky České legislativy. Pro detailnější informace o kurzu, klikněte prosím na ikonu/ obrázek, nacházející se nad zkratkou kurzu.

TECC BASIC

Kurz, určený pro širokou laickou veřejnost, provede participanty základy poskytování přednemocniční neodkladné péče v civilním-nebezpečném prostředí a zaměří se na základní diagnostiku a řešení nejčastějších život ohrožujících stavů, se kterými se může člověk v nestandardních podmínkch setkat.

TECC ADVANCED

Kurz, určený pro absolvent základní úrovně, představí studentům postupy v poskytování rozšířené přednemocniční neodkladné péče v civilním-nebezpečném prostředí, se zaměřením-se na diagnostiku a řešení  život ohrožujících stavů, s využitím sofistikovanějších pomůcek a terapeutických výkonů.

TECC-B

TECC-A

TECC FIELD CARE

Workshop určen úspěšným absolventům předchozích dvou úrovní systému TECC. Ve 26 hodinách prověří nejen vaše teoretické znalosti a praktické dovednosti, alei fyzické možnosti. Ve třech blocích teorie, praxe a moulage, vám předáme "know how" z oblasti prolongované péče.

TECC REFRESH

Opakovací kurz určen pro širokou laickou veřejnost. Představí základní změny  v systému TECC a zopakuje základní drily a dovednosti, získané v předchozích úrovních kurzů. V modelových situacích se zaměří na řešení život ohrožujících stavů a stabilizaci pacienta s minimálním vybavením. 

TECC-FC

TECC-R

MEDICAL SCENARIOS

Tentokrát již žádná učebna či virtuální prezentace, ale pouze dril, dril a zase jen dril. Práce tzv. frst respondera je velice stresovou záležitostí, a proto je naším cílem připravit každou modelovou situaci tak, aby vás ani nenapadlo pochybovat o její skutečnosti a spoléhat se tak na to, že se jedná o pouhou fikci.

TECC-MS

Kontakt

Elite Lhenice

 Netolická 444, Lhenice 384 02

tel: 608 081 979

e-mail: elite.lhenice@gmail.com

Česká republika

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page