top of page

Paleo čatní

Ukázky názvů: „Salát s kuřecím masem a quinoou, který zvládnete za 20 minut“ nebo „Jak připravit dokonalý sezónní vegetariánský salát“ nebo „Parádní salát z toho, co dům dá“


Pokud chcete podpořit SEO příspěvku, zahrňte do názvu klíčové slovo.


Nyní, když jste čtenáře zaujali skvělým (a lahodně znějícím) názvem, je čas napsat úvodní odstavec. V této části můžete čtenářům říct, co budou připravovat. Můžete vysvětlit, co z vás dělá experta, a uvést vaše osobní zkušenosti s přípravou receptu. Anekdoty představují parádní způsob, jak upoutat pozornost čtenářů.

Než níže vyjmenujete ingredience a vypíšete recept, přidejte poslední větu, která váš recept shrnuje. Můžete také přidat počet porcí a celkovou dobu přípravy.


Zde můžete zaujmout pozornost čtenářů pomocí úchvatných, kvalitních obrázků vašeho receptu. Můžete přidat obrázky jednotlivých kroků vašeho receptu nebo hotového pokrmu. Přidejte své obrázky zde.


 

Váš seznam ingrediencí


  • Pojmenujte jednotlivé ingredience a uveďte množství

  • Uveďte odkazy na produkty, které doporučujete

  • Nezapomeňte do receptu doplnit volitelné přísady


Krok 1: Začínáme


Toto je první krok při přípravě dokonalého pokrmu. Buďte co nejkonkrétnější, aby vaši čtenáři postupu porozuměli.


Přidejte nadpis pro každý krok receptu. Nadpisy se zobrazí vašim čtenářům a motivují je k tomu, aby scrollovali dál. Rozdělte postup na krátké, srozumitelné kroky.


Krok 2: Přidejte tolik kroků, kolik podle vás recept vyžaduje.


Naformátujte nadpisy jednotlivých kroků jako Nadpis 3.

 

Ukončení příspěvku


Příspěvek zakončete rychlým shrnutím postupu, který se vaši čtenáři právě naučili. Pak je vyzvěte, aby zanechali komentář, sledovali vás na sociálních sítích nebo si prohlédli související příspěvky.

1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page