KURZY PŘEDNEMOCNIČNÍ NEODKLADNÉ PÉČE - CIVILNÍ PROSTŘEDÍ 

 

Kurzy přednemocniční neodkladné péče pro civilní podmínky jsou určené pro  širokou laickou veřejnost a zaměřují se na základní postupy a techniky sloužící k řešení život ohrožujících stavů a situací, se kterými se může člověk v běžném životě setkat. Kurzy jsou věnované jak dětem základních škol, tak i středoškolským a vysokoškolským studentům a vyučujícímu personálu. Pro detailnější informace o kurzu, klikněte prosím na ikonu/ obrázek, nacházející se nad zkratkou kurzu.

CRS-C

ZÁKLADNÍ KURZ PRVNÍ POMOCI PRO LAICKOU VEŘEJNOST

Kurz určen pro širokou laickou veřejnost provede participanty základy poskytování přednemocniční neodkladné péče v civilním prostředí a zaměří se na základní diagnostiku a řešení nejčastějších život ohrožujících stavů.

DIFFICULT AIRWAY MANAGEMENT

Úzce specializovaný kurz, zaměřený na techniky rozšířeného zajištění dýchacích cest v přednemocničním a nemocničním prostředí, za použití pomůcek a technik, zjednodušujících a urychlujících tento život zachraňující úkon.

CRS-DAM

KPR BASIC LIFE SUPPORT

Kurz určen pro širokou laickou veřejnost. V teoretické části se pomůže studentovi zorientovat v problematice poskytování základní neodkladné resuscitace a zaměří se na základní diagnostiku životních funkcí a řetězec přežití v případě náhlé zástavy oběhu. 

CRS-BLS

KURZ POUŽITÍ AED

Hlavní náplní je praktická část, věnující se podrobně jednotlivým dovednostem v provádění kardiopulmonální resuscitace a použití automatizovaného externího defibrilátoru.

CRS-AED

SPECIALIZOVANÉ KURZY PNP

V těchto kurzech jsme schopni zcela vyhovět požadavkům zákazníka a upravit teoretickou a praktickou výuku na situace, které jsou zadány jako nejvíce rizikové. 

CRS-E

Kontakt

Elite Lhenice

 Netolická 444, Lhenice 384 02

tel: 608 081 979

e-mail: elite.lhenice@gmail.com

Česká republika

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page