top of page
IMG_0846.JPG
IMG_0842.JPG
IMG_0844.JPG
IMG_0840.JPG

ELITE TRAINING CENTER

 

Elite Training Center je vzdělávací institut akreditovaný americkou NAEMT, postavený na třech pilířích výuky trauma péče. Prvním z pilířů jsou kurzy přednemocniční neodkladné péče, věnované kategorii First Responders - FOTS (First On The Scene), druhým kurzy taktické medicíny/ medicíny do nebezpečného civilního prostředí - TECC (Tactical Emergency Casualty Care) a třetím kurzy bojové medicíny - TCCC (Tactical Combat Casualty Care). Cílem našeho edukačního střediska je poskytnout široké laické, ale i odborné veřejnosti ať již základní, tak i rozšířené vědomosti z výše jmenovaných tří oblastí, opírajících se o záchranu trauma pacienta v přednemocničním prostředí. 

 

Máme více než 18- leté zkušenosti s lektorskou činností a to jak na univerzitní půdě, tak i v kurzech, které naši vyučující

z řad Armády Čeké republiky, policejní instruktoři výcviku TECC a lékaři zdravotnické záchranné služby, vedou na celém území České republiky i v zahraničí. Aktivně se jako vedoucí lektoři  účastníme odborných seminářů pro lékařský

a nelékařský zdravotnický personál a přednášíme na odborných konferencích v České republice.

 

Díky přímým vazbám na komise pro Tactical Combat Casualty Care (CoTCCC) a Tactical Emergency Casualty Care (CoTECC), se kterými úzce spolupracujeme, pomáháme měnit principy poskytování trauma péče v bojových a taktických podmínkách. V tomto směru spolupracujeme i s jednotkami US National Guard a Special Forces, se kterými pořádáme výcviky u nás a v zahraničí.

 

Rokem 2017 počínaje, jsme se stali prvním oficiálním vzdělávacím partnerem komise CoTECC

pro Českou republiku.

Rok 2022 byl pro nás zlomový. Získali jsme certifikaci společnosti NAEMT (National Association of Emergency Medical Technitians) pro následující kurzy:

 

Bojové prostředí: Tactical Combat Casualty Care (TCCC)

TCCC for All Service members/ All Combatants

TCCC for Combat Lifesavers

TCCC for Medical Personnel

Taktické prostředí: Tactical Emergency Casualty Care (TECC)

TECC Provider

TECC Law Enforcement

Civilní prostředí: First On The Scene (FOTS) 

 

Pravidelně publikujeme odborné články do zdravotnické literatury a zpracováváme nová doporučení pro poskytování přednemocniční neodkladné péče v bojovém a  taktickém prostředí, ze kterých čerpají nejen ozbrojené složky ČR, ale i ZZS, při řešení mimořádných situací (aktivní střelec, bombové útoky, zranění rukojmí).

 

Dlouhodobě spolupracujeme se společností Hard Task, pro kterou vedeme kurzy CLS, TECC v úrovních Basic (Tier I) a Advanced (Tier II) a kurzy s problematikou wilderness medicine FATALE

 

Všichni návštěvníci stránek Elite Training Center Lhenice mohou od sklonku prosince 2016 využívat edukační portál Elite Education, věnovaný bojové a taktické medicíně, kde se budeme snažit udržovat vaši odbornost a teoretické znalosti, které jste nabyli na našich kurzech.

Registrovaní návštěvníci získají přístup i do našeho diskuzního fóra, věnovaného taktické medicíně.

 

Pokud nejste ti, kteří se spokojí s pouhým průměrem, je právě Elite Training Center Lhenice vaším řešením

 

Jaroslav Duchon

Kontakt

Elite Lhenice

 Netolická 456, Lhenice 384 02

tel: 608 081 979

e-mail: elite.lhenice@gmail.com

Česká republika

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

Vaše zpráva byla přijata.

bottom of page