top of page

NAEMT TCCC ALL SERVICE MEMBERS

 
TIER I.png

Popis kurzu:

 

7 hodinový certifikovaný kurz společností NAEMT https://www.naemt.org/education/naemt-tccc je naprostým analogem certifikovaných vojenských kurzů TCCC for All Service Members, zaměřených na řadové bojovníky. Na kurzech vyučují výhradně vojenští certifikovaní instruktoři programu TCCC, aby si studenti  osvojili pouze platné a schválené postupy. 

     TCCC for All Combatants, je zejména určen profesionálním vojákům, bezpečnostním ozbrojeným sborům kontraktorským společnostem, příslušníkům aktivních záloh a civilní laické veřejnosti, zajímající se o problematiku bojové medicíny. Veškeré postupy aplikované v kurzu jsou v souladu s platným systémem TCCC (Tactical Combat Casualty Care) a jsou založeny na praktických zkušenostech, získaných našimi instruktory, při svých působeních v zahraničních vojenských operacích.

     Účelem kurzu je seznámit studenty v rámci 7 hodin se  specifiky poskytování neodkladné péče v  bojovém prostředí, která jsou obsažena v 10 výukových  modulech. Formou praktických drilů docílit  osvojení si základních dovedností v zástavě krvácení, zajištění dýchacích cest, kontrole dýchání a jednoduché, ale funkční diagnostice život ohrožujících stavů. Naučíme vás ošetřovat zraněného s minimálním množstvím funkčního materiálu, za snížených viditelnostních podmínek, v hlučném a nekomfortním prostředí a zejména prostředí, kde je neustále přítomna aktivita nepřítele.

 

Obsah:

 

Modul 1-10 viz. odkaz "COMBAT MEDICINE"

Po rezervaci kurzu obdrží student heslo, pod kterým otevře stránku "Didactic presentations All Combatants" s harmonogramem a studijními materiály. 

 

 

Doporučená cílová kategorie studentů:

Příslušníci ozbrojených sil, aktivní zálohy, ozbrojené bezpečnostní sbory, civilisté

 

Účastníci:

 

  • Minimum 4, maximum 24 v řádných i mimo řádné termíny

  • Soukromé kurzy pro uzavřené skupiny studentů mimo řádné termíny rezervujte cestou mailu elite.kurzy@gmail.com

Doporučené vybavení:           

 

Taktické oblečení nebo uniforma (ideálně 2 páry) dle pověrnostních podmínek, pevná taktická nebo vojenská obuv, balistická ochrana (vesta a přilba), taktická výstroj (nákoleníky, náloketníky, brýle), cvičná zbraň, pohodlná obuv do učebny (pantofle), poznámkový blok, psací potřeby.

 

Místo konání:

 

Elite Training Center Lhenice

Netolická 456

384 02 Lhenice

 

Časová dotace kurzu:

 

7 hodin

 

Ubytování a strava:

 

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezena 1 hodina v době oběda. Na dotaz Vám pomůžeme se zajištěním ubytování v městys Lhenice.

 

Obtížnost kurzu:

 

Začátečník

 

Jazyk výuky:

 

Český jazyk, anglický jazyk (na vyžádání)

 

Instruktor:

 

Garant kurzu: MUDr. Jaroslav Gutwirth

Vyučující: Jaroslav Duchoň, instruktoři AČR

 

Certifikace:

 

NAEMT certifikát TCCC All Service Members

Skripta:

Možno objednat před samotným zahájením kurzu. Cena skript je 1000,-Kč

 

Cena kurzu:

 

3000 Kč

 

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků, potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti, figuranti, NAEMT certifikát. Ostatní náklady, jako například strava, ubytování, výuková skripta taktické medicíny, doprava, střelivo atd., si účastník hradí sám.

bottom of page