IMG_7035

TACTICAL EMERGENCY CASUALTY CARE - REFRESH (TECC - R)

 

Popis kurzu:

 

Kurz určen pro personál bezpečnostních ozbrojených složek, zejména Policie ČR, městské policie a bezpečnostní agentury a kontraktorské firmy, dále pro zdravotnický personál zdravotnických záchranných služeb a členy Hasičského záchranného sboru. Tento opakovací/ přípravný  kurz je určen pro všechny ty studenty, kteří v minulosti absolvoval kurz TECC-B, TECC-A a potřebují obnovit své teoretické znalosti a dovednosti z jednotlivých úrovní systému Tactical Emergency Casualty Care (TECC) a připravit se na závěrečný workshop Field care nebo si jen zopakovat potřebné drily, popřípadě je doplnit o nové postupy. To vše zejména v praktických lekcích a simulacích na živé tkáni i modelech a za pomoci účinných drilů, pod vedením těch nejzkušenějších instruktorů z řad AČR a ZZS.

 

Obsah:

 

Novinky v systému Tactical Emergency Casualty Care (TECC)

Algorytmus TECC

Zopakování jednotlivých postupů v péči o pacienta/ pacienty v taktickém prostředí

Modelové situace

Nácviky na trenažerech

 

 

Účastníci:

 

Minimum 8 maximum 20

 

Doporučené vybavení:           

 

Volné oblečení (sportovní oblečení), poznámkový blok, psací potřeby.

 

Místo konání:

 

Elite Lhenice

Netolická 456

384 02 Lhenice

 

Časová dotace kurzu:

 

8 hodin

 

Ubytování a strava:

 

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezena 1 hodina v době oběda. Na dotaz Vám pomůžeme se zajištěním ubytování v městys Lhenice.

 

Obtížnost kurzu:

 

Začátečník

 

Jazyk výuky:

 

Český jazyk, anglický jazyk (na vyžádání)

 

Instruktor:

 

Garant kurzu: MUDr. Jaroslav Gutwirth

Vyučující:  Jaroslav Duchoň, Martin Bartl

 

Certifikace:

 

Certifikát 

 

Cena kurzu:

 

2000 Kč

 

Kurz se hradí jednorázově a to buď cestou rezervace na našich stránkách (platba PayPal) nebo rezervací na mailu: elite.lhenice@gmail.com

Celou částku za kurz, je potřeba složit na účet pořadatele č.ú.: 4798882329/0800 a to nejpozději 14 dní před zahájením kurzu.

Do zprávy pro příjemce uveďte následující údaje: příjmení+TECC-R+datum zahájení kurzu (den/měsíc/rok)

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků, potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti, figuranti, certifikát. Ostatní náklady, jako například strava, ubytování, výuková skripta taktické medicíny, doprava, střelivo atd., si účastník hradí sám.