top of page
NARMT TCCC kurzy.png

KURZY BOJOVÉ MEDICÍNY - NAEMT TACTICAL COMBAT CASUALTY CARE

 

NAEMT celosvětově uznávané certifikované kurzy jsou určeny zejména příslušníkům ozbrojených sil, aktivních záloh, ozbrojených bezpečnostních sborů a osobám, které budou působit v místech vojenských konfliktů. Na kurz se však mohou přihlásit i civilisté. Systém výcviku je založen na problematice Tactical Combat Casualty Care a je rozdělen do třech základních úrovní dle TCCC Skill sets by provider level. Každá z úrovní (I-III) nese konkrétní spektrum dovedností, které musí jednotlivec  zvládnout.

Pro detailnější informace o jednotlivých úrovních výcviku, klikněte prosím na ikonu/ obrázek, nacházející se nad zkratkou kurzu.

 

Jak se orientovat v kurzech TCCC

Pro studenty máme připraveny dva typy kurzů.

  • První z nich jsou kurzy pořádané pod hlavičkou společnosti HardTask  Označeny jsou CLS- Tier I  a CLS - Tier II. Naleznete je pouze na webových stránkách společnosti HardTask.

  • Druhým jsou kurzy, které vedeme pod patronátem americké National Association of Emergency Medical Technitians   Jejich certifikáty mají celosvětové uznání,

 a to zejména u koaličních partnerů NATO. Na našich stránkách jsou označeny zkratkou TC3 ASM, TC3 CLS, TC3 MP.

tccc_logo-e1425584059135.png

TC3 ASM

NAEMT TCCC ALL SERVICE MEMBERS 

8 hodinový kurz, určený pro řadové bojovníky širokou laickou veřejnost, provede studenty základy poskytování přednemocniční neodkladné péče v bojovém prostředí a zaměří se na základní diagnostiku a řešení nejčastějších, život ohrožujících stavů, se kterými se může člověk v boji setkat.

TIER I.png
tccc_logo-e1425584059135.png

TC3 R

TCCC REFRESH

Výcvik je veden formou "teroreticko/praktická instruktáž-modelová situace", což znamená metodické vysvětlení celého konkrétního postupu-praktická ukázka-nácvik studentem-modelová situace-rozbor situace a případné zopakování postupu.

tccc_logo-e1425584059135.png

TC3 CLS 

NAEMT TCCC COMBAT LIFESAVER

40 hodinový kurz rozšiřující znalosti a dovednosti

z předchozí úrovně AC. Kurz je zaměřen na nezdravotnický personál se specifickým určením na pozici Combat Lifesaver. Rozšíření kompetencí na více invazivních procedur a složitější diagnostiku, vás připraví na řešení složitějších situací, se kterými se můžete při péči o trauma pacienta v boji setkat.

TIER II.png
tccc_logo-e1425584059135.png

TC3 CMC

NAEMT TCCC COMBAT MEDIC/ CORPSMAN 

63 hodinový kurz určený výhradně pro nelékařský a lékařský zdravotnický personál, přidává do všech osvojených oblastí řadu nových úkonů spojených s novými pomůckami, prostředky a v neposlední řadě i farmaky a tekutinami, určenými k resuscitaci trauma pacienta v bojovémprostředí.

TIER III.png

Kontakt

Elite Lhenice

 Netolická 444, Lhenice 384 02

tel: 608 081 979

e-mail: elite.lhenice@gmail.com

Česká republika

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page

Vaše zpráva byla přijata.

bottom of page