top of page

ELITE GYM

 

Elite Gym je součást výcvikového institutu Elite Training Center Lhenice, vybudovaného na principech všestrannosti a vojenského drilu.

Zaměřujeme se nejen na jednotlivce, ale i skupiny všech věkových kategorií, avšak největší pozornost věnujeme dětem a to již od útlého věku. 

     Od roku 2013 vedeme pravidelné tréninky předškolních a prvostupňových dětí, dětí druhého stupně ZŠ a počínaje rokem 2018, pořádáme příměstské tábory a sportovní víkendy. Naše tři tělocvičny, venkovní hrazdy a indoorová lezecká stěna, nám tvoří pro tuto činnost ideální zázemí.

 

BRANNÁ VÝCHOVA PRVOSTUPŇOVÝCH DĚTÍ

Obrázek PNG-7ABEF7091297-1.png

Kroužky předškolních a prvostupňových dětí jsou u nás vedeny lektorem, který má vystudovaný obor tělesná výchova naJihočeské univerzitě. Ten se v průměru 14 dětem věnuje pravidelně jednou týdně, a to ve středu, v rámci všestranných tréninků, zaměřených na osvojení si základních návyků v oblasti správného rozcvičení a protahování, kdy je již těm nejmenším od počátku vštěpována technika námi osvědčeného “primal move” a myofasciální terapie za pomoci TriggerPoint válců

Obrázek PNG-7ABEF7091297-1.png

INTERVALOVÉ TRÉNINKY ZAČÁTEČNÍKŮ

Tréninky zaměřují se na protahovací stereotypy, jakožto součást mobility a myofasciálního tréninku plynule navázující na silovou nebo dovednostní část, která následně přechází v hlavní část tréninku, skrývající HIIT (High Intensity Interval Training) ve variacích, prověřujících nejen vytrvalostní, ale i gymnastickou a vzpěračskou složku. 

Kliknutím na logo v tomto boxu budete přesměrováni na stránku rezervací.

TRÉNINKY DĚTÍ NA UMĚLÉ STĚNĚ

Obrázek PNG-11D4EF17B75A-1.png

Zde si děti osvojují základní bezpečnostní stereotypy, seznamují se postupně se základním lezeckým vybavením a zvykají si na pohyb na kolmé stěně. Součástí tréninků jsou však i silové části a nezbytná herní okénka, kdy se zejména ty nejmenší děti snažíme vytrhnout z rutiny a rozptýlit je zábavnými aktivitami nejen na zemi, ale i na boulderové stěně nebo slackline 

Obrázek PNG-7ABEF7091297-1.png

OPEN GYM

"Open Gym" je určen výhradně pro registrované členy Elite Training Center Lhenice a Prachatice. pro tyto členy jsou obě tělocvičny přístupné i mimo vypsané tréninkové jednotky a mohou si tak zacvičit samostatně dle svého tréninkového harmonogramu.

 

Kliknutím na logo v tomto boxu budete přesměrováni na registrační mail, ve kterém si vyřídíte členství v Elite Gym.

Obrázek PNG-7ABEF7091297-1.png

SOUKROMÉ LEKCE POD VEDENÍM TRENÉRA

Tyto lekce jsou realizovány na základě předchozí rezervace cestou emailové komunikace.

Kliknutím na logo v tomto boxu budete přesměrováni na registrační mail, ve kterém si zarezervujete soukromou lekci pod vedením trenéra.

Kontakt

Elite Lhenice

 Netolická 456, Lhenice 384 02

tel: 608 081 979

e-mail: elite.lhenice@gmail.com

Česká republika

  • Facebook Sociální Icon
  • Youtube
  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Youtube
bottom of page