top of page
IMG_1340

TCCC MEDICAL TRAINING I

 

Popis kurzu:

 

Protože jsou naše základní i rozšířené kurzy zaměřené zejména na osvojení dovednosti a její fixaci do svalové paměti a tím pádem je menší pozornost věnována modelovým scénářům, nabízíme pro naše absolventy, případně zdravotnické profesionály z řad AČR nebo zájmové skupiny tréninkové lekce, které budou kombinovat jak zopakování konkrétního postupu, tak i jeho nácvik v rámci modelové situace v  simulačních prostorách našeho výcvikového centra.

Workshop je vedený formou "teroreticko/praktická instruktáž-modelová situace", což znamená metodické vysvětlení celého konkrétního postupu-praktická ukázka-nácvik studentem-modelová situace-rozbor situace a případné zopakování postupu.

 

Tréninky jsou nabízeny v osmihodinové (Medical training I) a šestnáctihodinové (Medical training II) variantě a to pouze pro maximální počet 8 osob.

 

Obsah:

 

Obsahová část se může lišit v závislosti na požadavku klienta/ skupiny

Novinky v systému Tactical Combat Casualty Care (TCCC)

Tactical trauma assessment protocol  TCCC

Teoretický výklad

Praktická ukázka konkrétní techniky

Modelové situace

Rozbor situace

Nácviky na trenažerech

 

 

Účastníci:

 

Minimum 4 maximum 8

 

Doporučené vybavení:           

 

Taktická ústroj, výzbroj, volné oblečení (sportovní oblečení), poznámkový blok, psací potřeby, možnost využití vlastního zdravotnického vybavení.

 

Místo konání:

 

Elite Lhenice

Netolická 456

384 02 Lhenice

 

Časová dotace kurzu:

 

8 hodin

 

Ubytování a strava:

 

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Na stravování bude vymezena 1 hodina v době oběda. Na dotaz Vám pomůžeme se zajištěním ubytování v městys Lhenice.

 

Obtížnost kurzu:

 

Začátečník

 

Jazyk výuky:

 

Český jazyk, anglický jazyk (na vyžádání)

 

Instruktor:

 

Garant kurzu: MUDr. Jaroslav Gutwirth

Vyučující:  Jaroslav Duchoň

 

Certifikace:

 

Certifikát 

 

Cena kurzu:

 

2000 Kč

 

Kurz se hradí jednorázově a to buď cestou rezervace na našich stránkách (platba PayPal) nebo rezervací na mailu: elite.lhenice@gmail.com

Celou částku za kurz, je potřeba složit na účet pořadatele č.ú.: 4798882329/0800 a to nejpozději 14 dní před zahájením kurzu.

Do zprávy pro příjemce uveďte následující údaje: příjmení+TCCC-MT1+datum zahájení kurzu (den/měsíc/rok)

V ceně kurzu je zahrnut pronájem všech výcvikových prostor a prostředků, potřebných k průběhu celého kurzu, instruktor a jeho asistenti, figuranti, certifikát. Ostatní náklady, jako například strava, ubytování, výuková skripta taktické medicíny, doprava, střelivo atd., si účastník hradí sám.

bottom of page